Cieszyn: spotkanie otwarte

Cieszyn: spotkanie otwarte

Nie interesujesz się polityką, drażnią Cię panowie w garniturach i ciągłe awantury w Sejmie? Przyjdź i sprawdź, czy inna polityka jest możliwa!

20.10.2017 r. o godz. 18:00
ul.Przykopa 20, Cieszyn
spotkanie otwarte partii RAZEM

Jest to spotkanie otwarte dla wszystkich, którzy są zainteresowani działalnością partii RAZEM. To doskonała okazja, aby zapoznać się z postulatami RAZEM, ale przede wszystkim – aby poznać ludzi, którzy działają lokalnie. Wspólnie zastanowimy się nad sytuacją demokracji w Polsce, opowiemy o działaniach lokalnych a także podejmiemy dyskusję na temat programu samorządowego. Mamy nadzieję, że pytania z sali nadadzą rytm spotkaniu, którego ramy nie są sztywno określone.

Spotkanie organizuje okręg Razem Podbeskidzie, a udział w nim wezmą: Justyna Samolińska, Mateusz Trzeciak oraz Adrian Zandberg

JUSTYNA SAMOLIŃSKA ma 29 lat, pochodzi z Lublina, mieszka w Warszawie. Studiowała politykę społeczną na UW. Od lat działa społecznie – zaczynając od ruchu LGBT, przez działalność feministyczną, propracowniczą, lokatorską, antyfaszystowską. Dziennikarka portalu Strajk.eu. Jedna z inicjatorek powstania Razem, obecnie zasiada w zarządzie krajowym partii.

MATEUSZ TRZECIAK ma 31 lat, pochodzi z Bielska – Białej, mieszka w Krakowie. Studiował filologię czeską na UJ. Był członkiem PPS-u i Zielonych, kandydował także do Rady Miasta Krakowa z komitetu Kraków Przeciw Igrzyskom. Członek zarządu krajowego partii RAZEM.

ADRIAN ZANDBERG ma 37 lat, pochodzi z Aalborg – miasta w Danii, mieszka w Warszawie. Studiował historię na UW. Doktor historii, programista. Był członkiem Unii Pracy, Unii Lewicy III RP, PPS-u, a także współtworzył stowarzyszenie Młodzi Socjaliści. Zasłynął z bardzo dobrego wystąpienia w przedwyborczej debacie liderów partii w 2015 r. Członek zarządu krajowego partii RAZEM.