RADA KRAJOWA

Iwo Augustyński - Rada KrajowaRada Krajowa

Iwo Augustyński

Doktor nauk ekonomicznych. Wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. W wolnych chwilach bloger. Zwolennik nauki opartej na danych. Chce pokazać, że ekonomia daje narzędzia poprawy bytu wszystkich ludzi a nie tylko najbogatszych.

Wiktoria Aleksandra Barańska - Rada KrajowaRada Krajowa

Wiktoria Aleksandra Barańska

Sanoczanka mieszkająca na stałe w Krakowie, studentka dziennikarstwa oraz polonistyki. Aktywistka działająca na rzecz praw kobiet, współorganizatorka Krakowskiej Manify. Wykonywała wiele różnych prac, a obecnie pracuje jako recepcjonistka w hostelu oraz jako rekruterka.

  Łukasz Boniecki - Rada KrajowaRada Krajowa

  Łukasz Boniecki

   Małgorzata Chełchowska - Rada KrajowaRada Krajowa

   Małgorzata Chełchowska

    Filip Chudy - Rada KrajowaRada Krajowa

    Filip Chudy

    Numeryk z Wrocławia, w wolnych chwilach muzyk. Obrońca praw cyfrowych. Marzy o tym, by gospodarka zaczęła wreszcie służyć społeczeństwu.

    Piotr Czerniawski - Rada Krajowa

    Piotr Czerniawski

    Aktywista, feminista, redaktor wrocławskiego pisma „Rita Baum”. Od kilkunastu lat działa w organizacjach pozarządowych zajmujących się kulturą, polityką społeczną i równościową. Pracuje w agencji koncertowej.

    Damian Duszczenko - Rada KrajowaRada Krajowa

    Damian Duszczenko

     Laurie Debeni - Rada KrajowaRada Krajowa

     Laurie Debeni

      Anna Gargul - Rada Krajowa

      Anna Gargul

       Anka Górska - Rada KrajowaRada Krajowa

       Anka Górska

       Mieszkanka powiatu gdańskiego, feministka, matka dwójki dzieci, osoba aktywna i przedsiębiorcza. W swojej działalności społecznej zajmuje się przede wszystkim równym dostępem do szans edukacyjnych i rozwojowych, udziałem kobiet w życiu społecznym, feminizmem socjalnym i wykluczeniem osób z grup dyskryminowanych, w tym LGBT+. Jest zwolenniczką świeckiego państwa. Gra na basie i wspiera inne kobiety, które chcą grać rocka.

       Bartosz Grucela - Rada Krajowa

       Bartosz Grucela

        Tomasz Grzyb - Rada KrajowaRada Krajowa

        Tomasz Grzyb

        Rzeszowianin, student międzywydziałowych studiów przyrodniczych. Korepetytor, który swoją przyszłość wiąże z nauczaniem. W Razem od 2015 roku. Organizował pierwsze na Podkarpaciu demonstracje przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej, blokował też Ordo Iuris na uczelniach. W 2018 współorganizował I Marsz Równości w Rzeszowie.

         Karolina Haska - Rada KrajowaRada Krajowa

         Karolina Haska

         Mieszkanka Wejherowa, z pochodzenia Gdańszczanka. Z pierwszego wykształcenia socjolożka, które uzupełniła studiami pedagogicznymi, historycznymi oraz z zakresu testowania oprogramowania. Obecnie pracowniczka administracyjna. Mama trzyletniej Łucji, zainteresowana jak najszerszymi reformami z obszaru polityki rodzinnej i społecznej.

          Monika Kamrowska - Rada KrajowaRada Krajowa

          Monika Kamrowska

           Łukasz Kosmala - Rada KrajowaRada Krajowa

           Łukasz Kosmala

            Dorota Koszal - Rada KrajowaRada Krajowa

            Dorota Koszal

             Wiola Krysiak - Rada KrajowaRada Krajowa

             Wiola Krysiak

             Pochodzi z małej miejscowości Bolimów, obecnie mieszka w Łodzi. Skończyła pracę socjalną, doświadczenie polityczne zdobyła w Młodych Socjalistach i Zielonych. Priorytetem jest dla niej równość w każdej dziedzinie życia.

              Adrian Matoga - Rada Krajowa

              Adrian Matoga

               Tomasz Matraszek - Rada KrajowaRada Krajowa

               Tomasz Matraszek

               Rocznik 1973. Kujawiak. Nauczyciel historii od dwóch dekad i animator działań organizacji młodzieżowych.

                Sara Prussak - Rada KrajowaRada Krajowa

                Sara Prussak

                Gdańszczanka, feministka, anglistka. Urodzona w 1990 roku, działalność społeczną zaczęła od dorywczego wolontariatu. Wiosną 2016 zrozumiała, że czas aktywnie zabiegać o lepszą Polskę i wstąpiła do Razem, gdzie zaangażowała się przede wszystkim w obronę praw reprodukcyjnych kobiet. Chce polityki równościowej dla kobiet, społeczności LGBTQ+, mniejszości etnicznych i religijnych, oraz grup wykluczonych ekonomicznie. Kocha kotki.

                 Jerzy Przystajko - Rada KrajowaRada Krajowa

                 Jerzy Przystajko

                 Urodził się w 1985 roku i pochodzi z Opola. Ukończył farmację na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Pracuje jako aptekarz, z okienka obserwuje, jak wolny rynek kolonizuje medycynę. W Razem pod hasłem „w służbie zdrowiu, a nie zyskom” zobaczył szansę na państwo stojące na straży zdrowia obywateli.

                  Martin Saczek - Rada KrajowaRada Krajowa

                  Martin Saczek

                  Działacz samorządowy i lewicowy z Częstochowy. Z wykształcenia specjalista ds. zarządzania w biznesie i innowacji ekologicznych. Wierzy w sprawiedliwość społeczną. Nie wierzy w wolny rynek.

                  Monika Sulka - Rada KrajowaRada Krajowa

                  Monika Sulka

                  Mieszkanka Piotrkowa Trybunalskiego. Do Razem wstąpiła w 2015 roku, w okresie od maja 2016 do czerwca 2017 członkini Krajowego Sądu Koleżeńskiego Razem. Zawodowo i z zamiłowania specjalistka ds. bhp - propagująca kulturę bezpieczeństwa pracy. Doktorantka na Wydziale Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Autorka i współautorka publikacji naukowych m.in.: "Polityka państwa wobec bezrobocia" czy "Koszty wypadków przy pracy (na przykładzie Zakładu Karnego w Czerwonym Borze)". Prywatnie szczęśliwa mama

                   Monika Szymańska - Rada KrajowaRada Krajowa

                   Monika Szymańska

                    Piotr Trysiński - Rada KrajowaRada Krajowa

                    Piotr Trysiński

                    Z wykształcenia mechatronik, z zawodu prekariusz. Mieszka w Lublinie, pochodzi z południowych rubieży Mazowsza. Aktywista, demokratyczny socjalista. Chce walczyć o Polskę wolną, równą i solidarną. Od lutego 2017 do maja 2018 członek Zarządu Okręgu Lubelskiego Razem.

                    Jacek Wesołowski - Rada KrajowaRada Krajowa

                    Jacek Wesołowski

                    Projektant gier komputerowych, programista, publicysta, tłumacz, producent i mikroprzedsiębiorca. Zwolennik zdecydowanych rozwiązań przedstawianych umiarkowanym językiem.

                    Joanna Wicha - Rada KrajowaRada Krajowa

                    Joanna Wicha

                    Pielęgniarka i socjolożka. Od trzydziestu lat w służbie zdrowia. Obecnie pracuje w szpitalu dziecięcym. Mieszka w Warszawie. W Razem od wiosny 2015 r. Przekonana o tym, że dobrze zarządzane państwo, może być gwarantem godnego życia jego obywateli. Prywatnie miłośniczka kotów i wypraw rowerowych.

                     Marcin Wolniewicz - Rada KrajowaRada Krajowa

                     Marcin Wolniewicz

                     Torunianin na emigracji, zaangażowany w Razem, żeby mieć po co wracać. Z zawodu muzyk, pracuje jako informatyk. Marzy o aktywnym politycznie społeczeństwie i przekazaniu większej decyzyjności miastom i samorządom.

                     Tomasz Zawada - Rada KrajowaRada Krajowa

                     Tomasz Zawada