Kampania „Bzdury – z dala od szpitala!”

W całej Polsce samozwańczy „obrońcy życia” zgłaszają zgromadzenia publiczne, by prezentować szokujące banery, epatujące zakrwawionymi szczątkami. Pod pozorem walki z aborcją zmuszając przechodniów – także dzieci – do oglądania wbrew ich woli drastycznych i kłamliwych zdjęć. Często pikietują w bezpośrednim sąsiedztwie oddziałów położniczych, terroryzując kobiety ciężarne, w połogu, po poronieniach i te, które zdecydowały się na przeprowadzenie legalnej aborcji.

Członkinie i członkowie Razem nie zgadzają się na umieszczanie makabrycznych plakatów w przestrzeni publicznej! Gdy możemy, zasłaniamy obsceniczne plakaty naklejkami – lub choćby samymi sobą. Wzywamy policję, składamy skargi – i wygrywamy przed sądem.

Na stronie internetowej http://zdalaodszpitala.pl/ znajdziecie prostą instrukcję, co robić, gdy widzicie drastyczne banery. Poza wzorem pisma ze zgłoszeniem, dowiecie się jak i gdzie je złożyć. Znajduje się tam też podstrona “FAKTY I MITY”, gdzie tłumaczymy dlaczego informacje na plakatach są niezgodne z aktualną wiedzą medyczną.

”Obrońcy życia” zgłosili na dziś zgromadzenie publiczne przy fontannie na olsztyńskim starym mieście. Domyślamy się, że…

Posted by Razem Warmińsko-Mazurskie on 6. august 2017