WykopFacebook

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Rzeczniczka prasowa
Dorota Olko, d.olko@partiarazem.pl, 608 78 44 55

Biuro partii
ul. Jezierskiego 7/LU 1, 00-457 Warszawa
e-mail: kontakt@partiarazem.pl

Konto bankowe
41 1240 1037 1111 0010 6408 8296 
PARTIA RAZEM
ul. Szczekocińska 3/1, 02-605 Warszawa

W tytułach wpłat na realizację celów statutowych Razem prosimy o umieszczanie sformułowania „Darowizna na partię”.

Polska - kontakty lokalne

Woj. dolnośląskie

Wrocław
Okręg Wrocławski   razem.wroclaw@gmail.com   WWW   Facebook   Twitter

Legnica
Damin Cacek, 793 958 890, razem.legnica@gmail.com  Facebook

Wałbrzych
Okręg Wałbrzyski   Facebook

Karkonosze i Izery
Okręg Karkonosko-Izerski   WWW   Facebook

Woj. kujawsko-pomorskie

Toruń, Włocławek
Okręg Toruńsko-Włocławski   WWW   Facebook

Bydgoszcz
Piotr Kolasiński, 668 810 442, razem.kujawy@gmail.com   Facebook

Woj. lubelskie

Tomasz Warzocha, 660 479 845, razem.lubelskie@gmail.com   Facebook

Woj. lubuskie

Gorzów Wielkopolski
Michał Szmytkowski, 799 041 241, razem.gorzow@gmail.com   Facebook

Zielona Góra
Adrianna Ruszkowska, 882 394 003razem.zielonagora@gmail.com   Facebook

Woj. łódzkie

razem.lodzkie@gmail.com

Łódź
Okręg Łódzki   WWW   Facebook
Rzecznik prasowy: Michał Rachalewski, 793 178 855
Koordynator: Jakub Klimczak, 661 093 639

Woj. małopolskie

Kraków
Natalia Legoń, Okręg Krakowski   WWW   Facebook

Tarnów
Okręg Tarnowski   WWW   Facebook

Woj. mazowieckie

razem.mazowieckie@gmail.com

Warszawa
Okręg Warszawski   WWW   Facebook
Rzeczniczka prasowa: Lidia Domańska, 792 368 069

Grójec, Piaseczno
Okręg Grójecko-Piaseczyński   Facebook
razem.grojecpiaseczno@gmail.com
Rzecznik prasowy: Michał Mierzwa 505 919 717

Radom
Justyna Kosiec, 886 389 220, razem.radom@gmail.com

Pruszków, Grodzisk Mazowiecki
Przemysław Nowak, 607 313 356, razempruszkow@gmail.com

Żyrardów
Łukasz Szymański, 886 127 579, l.k.szymanski@onet.eu

Woj. opolskie
Woj. podkarpackie

Paweł Preneta, 608 285 902, razem.podkarpackie@gmail.com   Facebook

Mielec
Zbigniew Wawer, 668 343 174, razem.mielec@gmail.com   Facebook

Przemyśl
Łukasz Stebnicki, 665 208 176, razem.przemyskie@gmail.com   Facebook

Sanok
Tadeusz Świec, 733 271 482, 695 241 528, razem.sanok@gmail.com

Woj. podlaskie

Jakub Popławski, 728 317 778, razempodlasie@gmail.com   Facebook

Woj. pomorskie

Hanna Goworowska-Adamska, 572 238 449, razem.pomorze@gmail.com   Facebook

Gdańsk
Okręg Gdański   WWW

Gdynia
Okręg Gdyński   WWW

Słupsk
Piotr Michalak, 697 884 559, razem.slupsk@gmail.com

Woj. śląskie

Bielsko-Biała
Szymon Kania, 692 481 998, razem.podbeskidzie@gmail.com Facebook

Cieszyn
Grzegorz Skrzyński, 508 090 511, razem.cieszyn@gmail.com

Częstochowa
Okręg Częstochowski   WWW    Facebook

Katowice, Gliwice, Zabrze, Tychy
Łukasz Moll, 513 319 178, razem.slaskie@gmail.com   Facebook
Okręg Katowicki   WWW

Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Racibórz
Patrycja Nowara, 693 110 593, razem.slaskie@gmail.com   Facebook

Sosnowiec
Roman Grykias, 512 992 599, razem.zaglebie@gmail.com  Facebook

Żywiec
Bartłomiej Kuzak, 885 888 865, razem.zywiec@gmail.com

Woj. świętokrzyskie

Kamil Piwowarski, 883 131 733, razem.swietokrzyskie@gmail.com   Facebook

Woj. warmińsko-mazurskie

Olsztyn
Bartosz Grucela, 780 122 682, razem.warminskomazurskie@gmail.com   Facebook

Elbląg
Małgorzata Matuszewska-Boruc, 793 131 261, razem.elblag@gmail.com   Facebook

Woj. wielkopolskie
Woj. zachodniopomorskie

Koszalin
Jacek Wezgraj, 502 121 095, razem.koszalin@gmail.com

Szczecin
Okręg szczeciński     Facebook
Rzecznik prasowy: Dariusz Litkiewicz, 500 864 304
Sprawy członkowskie: Sebastian Bednarski, 502 375 011
razem.zachodniopomorskie@gmail.com

Zagranica

Belgia

Wojciech Kębłowski, tel. +32 486965861, wojciech.keblowski@gmail.com

Dania

Agata Murawska, razem.dk@gmail.com

Holandia

Marcin Kisała, tel. +31 614969078, razem.holandia@gmail.com   Facebook

Irlandia

Justyna Mokry, tel. +353 852097863, razem.irlandia@mail.com

Katalonia

Andrzej Chałupniak, tel. +48 694589901, razem.katalonia@gmail.com

Niemcy

Judyta Klimkiewicz, razem.berlin@gmail.com   Facebook

Szkocja

Grzegorz Jarosław Rybak, tel. +44 7898797512, razem.szkocja@gmail.com

Szwecja

Aleksandra Sjöström-Bujacz, tel. +46 765964319, razem.szwecja@gmail.com

USA

Kalifornia

Thom Johnson Zawadzki, razem.kalifornia@gmail.com