Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już 29. raz, a wraz z nią posłanki i posłowie Razem! Adrian Zandberg i Paulina Matysiak wystawili dwie fascynujące rzeczy na aukcje. Dochód przeznaczony zostanie na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Adrian postanowił przeznaczyć na aukcję swoją poselską aktówkę, którą osobiście Ci wręczy. To rzecz, którą otrzymuje każdy nowy poseł, wchodząc pierwszy raz do Sejmu. Zwycięzca aukcji na rzecz WOŚP spotka się z posłem Adrianem Zandbergiem na kawie w sejmowej restauracji. - Takiej aktówki nie da się kupić w sklepie – podkreśla poseł Razem.

Licytować aktówkę Adriana możecie klikając TUTAJ.

https://youtu.be/T47xb3oxrTo

Na wyjątkową licytację zdecydowała się posłanka Paulina Matysiak. Paulina jest ekspertką w kwestiach transportu publicznego, czy to kolejowego, czy autobusowego. Jako największa fanka pociągów w partii Razem i zapewne całym Sejmie, postanowiła przeznaczyć na aukcję podróż pociągiem. Zwyciężczyni, lub zwycięzca, będzie mogła pojechać z Pauliną w wybrane przez siebie miejsce.

- Wybierasz trasę - skąd chcesz i dokąd chcesz, bez względu na to, czy będzie trwała 10 minut czy 7 godzin - wyjaśnia Paulina Matysiak. -Wybierasz datę - no tutaj to jednak musimy wspólnie ustalić termin, ale wyznaczymy taki, żeby był dla Ciebie dogodny. Ja płacę - podróż odbywa się w całości na mój koszt.

W czasie podróży z Pauliną możecie:

  • porozmawiać o transporcie publicznym
  • porozmawiać o polityce
  • porozmawiać o polityce dotyczącej transportu publicznego
  • porozmawiać o książkach, filmach, o czym chcesz
  • pograć w planszówki
  • poobgadywać polityczki i polityków - o ile obiecasz, że nikomu nie powiesz!

Licytować możecie pod TYM LINKIEM.

Finał z głową - takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja skupi się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.