21 mld złotych - tyle ma kosztować program Bezpieczny Kredyt 0%. Te pieniądze trafią wprost do kieszeni najbogatszych, a ceny mieszkań znowu wzrosną. Chcemy zatrzymać to szaleństwo - potrzebujemy Twojego podpisu.

Większość Polaków i Polek, niezależnie od wyborów politycznych, sprzeciwia się kolejnemu programowi dopłat do kredytów hipotecznych. Doskonale wiedzą, że takie programy nie działają. Ich jedyny skutek to wyższe ceny na rynku. W ciągu ostatnich dwóch lat mieszkania w Polsce podrożały aż o 41 proc! To wina rządu PiS. Niestety - Donald Tusk chce powtarzać błędy rządu Mateusza Morawieckiego.

Kredyt 2 proc. wprowadzony przez rząd prowadzi do wzrostu cen mieszkań. PO powtarza ten sam mechanizm, który zawsze dawał ten sam efekt.

Dopłaty do kredytów mieszkaniowych to czysty zysk dla banków i deweloperów. Pracujący Polacy i Polki nie powinni sponsorować najbogatszych spółek ze swoich podatków!

“Dopłaty do kredytów mieszkaniowych proponowane przez PiS (kredyt 2 proc.) i PO (kredyt 0 proc.) to transfer do kieszeni deweloperów. Tak to było za każdym razem, kiedy tego typu program był realizowany. Złośliwi nazywali to "deweloper na swoim”.

Nie popierasz tego rozwiązania? Tak jak my uważasz, że ma ona dokładnie 0 proc. sensu? Podpisz się i wesprzyj naszą kampanię.

PODPISZ SIĘ!