Po kwietniowych wyborach samorządowych Razem współtworzy koalicję rządzącą na warszawskiej Ochocie. W ochockim ratuszu rolę wiceburmistrza obejmie członek Rady Okręgu Warszawskiego partii - Sławek Cygler.

Sławek Cygler, kierownik projektów z ponad 10-letnim doświadczeniem, w branży IT odpowiedzialny za wdrożenia systemów finansowych u klientów korporacyjnych. Redaktor naczelny drukowanego pisma Bieg na orientację, prowadzący podcast Odsłuch Społeczny, absolwent Warszawskiej Szkoły Reklamy i Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej.

Wychowany na Ochocie przy ulicy Białobrzeskiej, gdzie przez ponad 20 lat koncentrowało się jego życie. Organizator m.in. Biegu Szczęścia i biegu na orientację w Parku Szczęśliwickim w latach 2008-2010. Prywatnie ojciec, biegacz (również nawigujący z mapą i kompasem) i komentator sportowy. W ramach swojej nowej funkcji Cygler zajmie się m.in. tematami sportu i oświaty.

W Radzie Dzielnicy Ochota partię Razem reprezentują Jeremi Mospan i Magdalena Nowakowska, wybrana na wiceprzewodniczącą Rady.

Sławkowi gratulujemy i życzymy owocnej pracy!